Cyberpunk 2077 określony jako „wadliwa” gra wraca do magazynów. Sklep zbiera wszystkie zamówienia

News
3253V
Cyberpunk 2077 określony jako „wadliwa” gra wraca do magazynów. Sklep zbiera wszystkie zamówienia
Wojciech Gruszczyk | 22.12.2020, 13:52

Jedną z nielicznych firm, które nie chciały respektować komunikatu CD Projektu dotyczącego zwrotów Cyberpunka 2077 był GameStop. Teraz jednak amerykański gigant zmienił zdanie i według przedstawionych informacji – nawet otwarte pudełka z produkcją są przyjmowane przez pracowników.

CD Projekt zadbał o pełne zwroty Cyberpunka 2077, więc gracze na PlayStation Store oraz w sklepie Microsoftu mogą oddać cyfrowe wersje gry, a do początku tygodnia, rodzime studio zwracało nawet pieniądze za produkcję w dystrybucji fizycznej.

Jednym z nielicznych sklepów, który oficjalnie nie przyjmował zwrotów za Cyberpunka 2077 był GameStop, ale teraz sytuacja się zmieniła. Wicedyrektor amerykańskiej sieci pozwolił pracownikom zbierać produkcję CD Projekt RED, która ma zostać określona jako „wadliwa” i następnie trafi do magazynów.

Trzeba jednak zaznaczyć, że gracze mają w tym wypadku 30 dni na dokonanie zwrotu, ale GameStop przyjmuje nawet otwarte pudełka z Cyberpunkiem 2077. Trzeba jednak na pewno dodać, że najnowsza aktualizacja znacząco poprawia jakość gry na konsolach, a to dopiero początek.

CD Projekt RED potwierdził, że w styczniu i lutym zostaną opublikowane kluczowe łatki, które pozwolą wszystkim zainteresowanym cieszyć się urokami Night City.

Źródło: https://www.videogameschronicle.com/news/cyberpunk-2077-refunds-are-now-reportedly-being-offered-by-gamestop/

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych