Gry na PS5 i PS4 w „epickiej promocji". Sony przecenia ponad 1200 produkcji

Gry
8435V
Gry na PS5 i PS4 w „epickiej promocji". Sony przecenia ponad 1200 produkcji
Wojciech Gruszczyk | 22.12.2020, 07:00

Sony wczoraj zaprosiło graczy na „epicką promocję”, a już teraz możemy sprawdzić, jak dokładnie prezentuje się lista produkcji objętych rabatami. Na liście znalazły się tytuły na PlayStation 5, PlayStation 4, PlayStation 3, a nawet kilka gier na PlayStation Vitę.

Sony kończy 2020 rok kolejną promocją, która będzie dostępna do 20 stycznia. Według głównego PlayStation możemy w tym wypadku zapoznać się ze świątecznymi rabatami, ale niektóre oddziały wspominają o styczniowej wyprzedaży.

Niezależnie od nazwy – znajdziecie tutaj ponad 1200 gier na cztery platformy. Najwięcej tytułów przeceniono oczywiście na PlayStation 4 i pamiętajcie w tym wypadku o niemal pełnej, wstecznej kompatybilności z PS5, ponieważ wiele tytułów otrzymało już bezpłatne aktualizacje, które wykorzystują moc nowej generacji.

Sony w tym wypadku wspomina o rabatach na „największe produkcje 2020 roku” i w zasadzie trudno nie zgodzić się z tym stwierdzeniem, bo znajdziemy tutaj między innymi Assassin's Creed Valhalla, Call of Duty: Black Ops Cold War, The Last of Us 2, Ghost of Tsushima, DOOM Eternal czy też Final Fantasy VII Remake. Jedynie Cyberpunk 2077 nie znalazł się w zestawieniu, ale jak wiadomo gra została usunięta z PlayStation Store.

Gry na PS5 i PS4 w promocji

%%CENNIK-PROMOCJE-NOWE%%

Źródło: PlayStation Store

Komentarze (155)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper