Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 21.12.2020 07:00
Styczniowa wyprzedaż PSN
9883V

Sony zaprasza graczy na „epicką” promocję. Gry na PS5 i PS4 będą dostępne w bardzo atrakcyjnych cenach

Sony jeszcze przed końcem roku uruchomi kolejną promocje, dzięki której w lepszych cenach kupimy gry przygotowane z myślą o PS5 i PS4. Korporacja wysłała do graczy specjalną wiadomość, co oznacza, że możemy szykować się na kilka świetnych produkcji w bardzo dobrych cenach.

Sony często decyduje się na przygotowanie kolejnych promocji, ale tylko w wyjątkowych momentach jesteśmy zapraszani przez korporację na wydarzenie. Teraz możemy mówić o takiej sytuacji, ponieważ Japończycy wysłali stosowną wiadomość.

Za 1 dzień i 5 godzin rozpocznie się „Styczniowa Wyprzedaż”, która na amerykańskim PlayStation Store została nazwana „Świąteczną Wyprzedażą”. Trudno powiedzieć, skąd ta różnica, ale jak widać Sony chce mieć pewność, że gracze zostawią jeszcze kilka złotych, by kupić produkcje w nadciągającej promocji.

„Przygotuj się do Styczniowej Wyprzedaży

Nasza epicka Styczniowa Wyprzedaż już prawie tu jest! Ciesz się ogromnymi rabatami na świetne gry i dodatki już od 22 grudnia.”

Oferta rozpocznie się jutro i będzie zapewne trwać do połowy stycznia lub nawet do ostatniego tygodnia przyszłego miesiąca. Jeśli więc macie plany kupić kilka gier, które zamierzacie ogrywać podczas świątecznej przerwy – wstrzymajcie się z zakupami do jutra.

Pamiętajcie, że wciąż możecie odebrać za darmo The Long Dark. Epic Games zapewni nam jeszcze sporo dobrych gier, które zgarniemy dzięki najnowszej promocji.

Styczniowa wyprzedaż PlayStation Store

Źródło: PlayStation

Tagi: playstation store promocja ps4 PS5 psn Sony