Cyberpunk 2077 z nietypową sytuacją. Gracze są źli, ponieważ tracą dostęp do gry po wykonaniu refundacji

Gry
57540V
Cyberpunk 2077 z nietypową sytuacją. Gracze są źli, ponieważ tracą dostęp do gry po wykonaniu refundacji
Wojciech Gruszczyk | 19.12.2020, 07:00

Wydarzenie z Cyberpunkiem 2077 wywołało niespodziewaną sytuację. Gracze „chcą zjeść ciastko oraz mieć ciastko” i w Sieci pojawiło się wiele negatywnych komentarzy od klientów CD Projektu RED, którzy dokonali zwrotu i nadal chcieli grać w produkcję Polaków.

Sony, Microsoft oraz nawet CD Projekt RED wydały oświadczenia dotyczące zwrotów Cyberpunka 2077. Każda z firm podchodzi do sytuacji w odrobinę inny sposób, ale jedno jest pewne – każdy niezadowolony klient może oddać produkcję Polaków.

Dalsza część tekstu pod wideo

Zwrot cyfrowej wersji gry jest jednoznaczny z tym, że tytuł znika z urządzeń graczy, a zainteresowani nie mają już dostępu do pozycji, ale... Sytuacja nie jest zrozumiała dla części klientów. W Sieci pojawiło się wiele negatywnych opinii od zainteresowanych, którzy są mocno zdziwieni, że Cyberpunk 2077 zniknął z ich konsol po dokonaniu zwrotu.

Zack to tylko jeden z przykładów, ale na Twitterze można znaleźć wiele podobnych komentarzy, które wyraźnie pokazują, że gracze nie wiedzą, co to tak naprawdę znaczy „zwrot produktu”. Trzeba przyznać, że sytuacja jest odrobinę zabawna.

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do Cyberpunk 2077.

Źródło: Twitter: tomwarren

Komentarze (189)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper