Cyberpunk 2077 z nietypową sytuacją. Gracze są źli, ponieważ tracą dostęp do gry po wykonaniu refundacji

News
57272V
Cyberpunk 2077 z nietypową sytuacją. Gracze są źli, ponieważ tracą dostęp do gry po wykonaniu refundacji
Wojciech Gruszczyk | 19.12.2020, 07:00

Wydarzenie z Cyberpunkiem 2077 wywołało niespodziewaną sytuację. Gracze „chcą zjeść ciastko oraz mieć ciastko” i w Sieci pojawiło się wiele negatywnych komentarzy od klientów CD Projektu RED, którzy dokonali zwrotu i nadal chcieli grać w produkcję Polaków.

Sony, Microsoft oraz nawet CD Projekt RED wydały oświadczenia dotyczące zwrotów Cyberpunka 2077. Każda z firm podchodzi do sytuacji w odrobinę inny sposób, ale jedno jest pewne – każdy niezadowolony klient może oddać produkcję Polaków.

Zwrot cyfrowej wersji gry jest jednoznaczny z tym, że tytuł znika z urządzeń graczy, a zainteresowani nie mają już dostępu do pozycji, ale... Sytuacja nie jest zrozumiała dla części klientów. W Sieci pojawiło się wiele negatywnych opinii od zainteresowanych, którzy są mocno zdziwieni, że Cyberpunk 2077 zniknął z ich konsol po dokonaniu zwrotu.

Zack to tylko jeden z przykładów, ale na Twitterze można znaleźć wiele podobnych komentarzy, które wyraźnie pokazują, że gracze nie wiedzą, co to tak naprawdę znaczy „zwrot produktu”. Trzeba przyznać, że sytuacja jest odrobinę zabawna.

Źródło: Twitter: tomwarren

Komentarze (189)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper