The Game Awards z kilkunastoma zapowiedziami gier. Szykujcie się na wiele „World Premiere”

Gry
1698V
The Game Awards z kilkunastoma zapowiedziami gier. Szykujcie się na wiele „World Premiere”
Iza Łęcka | 08.12.2020, 08:15

Do wielkiej gali The Game Awards, która w tym roku przybrała nieco odmienną formę, pozostały ponad dwa dni. Organizatorzy imprezy nakręcają zainteresowanie, zdradzając o ilu tytułach będziemy mogli usłyszeć.

Geoff Keighley nie próżnuje, promując nadchodzącą imprezę, na której skupiona jest uwaga wielu zainteresowanych branżą gier. Po przedstawieniu gospodarzy gali, wśród których znajdzie się między innymi Tom Holland, nie milkną przypuszczenia dotyczące zaprezentowanych nowych pozycji. Gracze czekają na najświeższe zwiastuny oraz zajawki, które stały się znakiem rozpoznawczym The Game Awards.

Dalsza część tekstu pod wideo

Podczas ostatniej sesji pytań i odpowiedzi popularny dziennikarz zdradził, na jakie atrakcje możemy liczyć. Wiemy już, że na pre-show przedstawionych zostanie 5 gier - Keighley zapowiedział również, że w trakcie głównego wydarzenia „po raz pierwszy ujawnionych zostanie około kilkunastu nowych produkcji”. Zestawienie zawierać będzie zarówno propozycje AAA, jak i efekty prac mniejszych zespołów indie. Czy usłyszymy o niespodziankach Microsoftu? Wiele na to wskazuje, choć organizator się do tej kwestii nie odniósł.

Co więcej, zapewniono, że główna gala będzie trwała standardowe dwie i pół godziny, a odbędzie się w nocy z czwartku na piątek. Pamiętajcie, że na naszym portalu zamieszczona zostanie dokładna relacja z imprezy.

Źródło: https://gamingbolt.com/the-game-awards-2020-will-have-over-a-dozen-first-time-reveals

Komentarze (47)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper