The Game Awards z ogłoszeniami już podczas pre-show. Geoff Keighley podkręca zainteresowanie wydarzeniem

Gry
1562V
The Game Awards z ogłoszeniami już podczas pre-show. Geoff Keighley podkręca zainteresowanie wydarzeniem
Iza Łęcka | 07.12.2020, 11:01

Już w tym tygodniu odbędzie się kolejna edycja rozdania „growych Oscarów”. Na The Game Awards nie zabraknie dużych pokazów, a pierwsze „World Premiere ” zobaczymy już w trakcie pre-show. Spodziewajmy się, że Geoff Keighley przygotował wiele niespodzianek.

Od zawsze The Game Awards to nie tylko gala rozdania wyróżnień dla najlepszych gier, ale i wydarzenie branżowe skupiające uwagę wielu graczy. Dbając o prestiż uroczystości, Geoff Keighley przedstawia zwiastuny oczekiwanych produkcji, zaprasza interesujących gości, a także ogłasza nowe tytuły. Podczas jego imprezy doświadczyliśmy już wielokrotnie niemałych emocji, a w nocy z czwartku na piątek, zgodnie z zapowiedziami, będziemy świadkami kolejnych ogłoszeń.

Dalsza część tekstu pod wideo

Sydnee Goodman ponownie poprowadzi pre-show, jednak tym razem już na prezentacji poprzedzającej wielką galę zobaczymy aż pięć „World Premiere”:

Możemy podejrzewać, że największe hity zostaną przedstawione w trakcie głównej części wydarzenia, choć wiele na to wskazuje, że również tegoroczne "growe Oscary" będą obfitowały w niespodzianki. Już dzisiaj pojawiły się plotki, zgodnie z którymi Microsoft ponownie będzie mógł pochwalić się znaczącą nowiną.

The Game Awards rozpocznie się o 00:30 (z czwartku na piątek) i będzie trwać około 4 godzin. W roli gospodarzy pojawią się między innymi: Gal Gadot, Brie Larson, Tom Holland, Reggie Fils-Aime, The Muppets, Stephen A. Smith czy też Troy Baker.

Źródło: https://gamingbolt.com/the-game-awards-2020-pre-show-will-feature-5-world-premieres

Komentarze (43)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper