Iza Łęcka Iza Łęcka 07.12.2020 08:56
Xbox Series X
2422V

Microsoft z ważnym ogłoszeniem na The Game Awards. Amerykanie zachęcają do oglądania imprezy

Czy ofensywa Microsoftu zapoczątkowana zostanie podczas The Game Awards? Gigant z Redmond kolejny raz zaprasza na wydarzenie, a według ostatnich doniesień, możemy spodziewać się dużego ogłoszenia. Phil Spencer może ponownie zawitać na scenie.

W zeszłym roku w trakcie The Game Awards poznaliśmy nową generację Microsoftu. Najprawdopodobniej nikt nie spodziewał się, że przez cały kolejny rok wydarzenia poświęcone branży gier całkowicie zmienią swoją formę, przede wszystkim nastawiając się na cyfrowe pokazy bez publiczności.

W 2020 roku The Game Awards również udoskonala założenia i zostaje rozdzielone na kilka studiów (m.in. w Tokio i Londynie). Organizatorzy coraz prężniej promują imprezę, przedstawiając kolejne znane twarze w roli prezenterów. Jak się jednak okazuje, Microsoft może ponownie odegrać ważną rolę na rozdaniu nagród. Już wcześniej Amerykanie zaprosili graczy na TGA, sugerując konkretne ogłoszenia, co obecnie zostało potwierdzone przez Jeffa Grubba. Zdaniem dziennikarza, korporacja z Redmond szykuje się do dużej zapowiedzi, która będzie częścią wystąpienia.

Pikanterii dodaje fakt, że oddział Xboksa nieustannie podkręca zainteresowanie i zaprasza na galę:

Aktualnie nie poznaliśmy więcej szczegółów, jednak sympatycy marki Xbox i właściciele Xboksów Series X|S na pewno mogą skupić się na The Game Awards. Jeśli ze względu na pracę lub naukę nie możecie zarwać nocki z czwartku na piątek – z samego rana znajdziecie na naszym portalu konkretne podsumowanie imprezy.

Źródło: https://www.videogameschronicle.com/news/xbox-will-reportedly-make-an-announcement-at-the-game-awards-next-week/

Tagi: Microsoft TGA The Game Awards Xbox xbox series x xbox series x|s