Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 05.12.2020 03:00
Xbox Game Pass Ultimate promocja
4393V

Xbox Game Pass Ultimate w kapitalnej promocji. 4 zł za 3 miesiące abonamentu

Microsoft bardzo pozytywnie zaskakuje i proponuje graczom 3 miesiące abonamentu Xbox Game Pass Ultimate za zaledwie 4 zł. Obok tej oferty nie można przejść obojętnie patrząc na ostatnie tytuły, które debiutują w usłudze.

Na przestrzeni ostatnich dni Xbox Game Pass zostało rozbudowane o między innymi Control, Doom Eternal, Haven, Rage 2 czy też Dragon Quest XI: Echoes of an Elusive Age. Microsoft zapowiedział 17 nowych gier, które będą dostępne do 10 grudnia, więc prawdopodobnie już w przyszłym tygodniu korporacja zapowie kolejne pozycje przygotowane dla klientów usługi.

W tak dobrej sytuacji, Microsoft właśnie zapowiedział nową promocję – gracze za 4 zł otrzymają trzymiesięczny dostęp do usługi. W tym czasie zdążycie ograć wiele fantastycznych tytułów, a możemy mieć pewność, że w następnych tygodniach oferta zostanie rozbudowana o bardzo mocne gry.

„Oryginalna cena: 54,99 zł; aktualna cena: 4,00 zł

4,00 zł Zniżka 93%

Kup produkt Ultimate — 1 miesiąc, a otrzymasz bezpłatnie produkt 2 miesięcy”

Warto przypomnieć, że oferta Xbox Game Pass Ultimate zawiera bibliotekę na Xboksy (dwóch generacji), komputery PC, urządzenia mobilne oraz wszystkie korzyści z subskrypcji Xbox Live Gold i konto EA Play.

Źródło: Informacja prasowa: Microsoft Polska

Tagi: Microsoft microsoft polska Xbox Xbox Game Pass Xbox Game Pass Ultimate xbox polska