Iza Łęcka Iza Łęcka 02.12.2020 13:03
Xbox Series X i Xbox Series S loga
2523V

Microsoft przedstawi nowe gry z Xbox Game Pass na The Game Awards? Gracze liczą na wielkie ogłoszenia

Gigant z Redmond ujawnił wczoraj okazałe zestawienie tytułów zmierzających do Xbox Game Pass w grudniu. Mówi się jednak, że oferowane produkcje nie bez powodu zawitają w usłudze w pierwszej połowie miesiąca. Zgodnie z plotkami, Amerykanie mogą wykorzystać The Game Awards, by przedstawić dalszą część oferty.

Wczoraj przedstawiliśmy na portalu sporą listę gier debiutujących w Xbox Game Pass w grudniu. W ciągu 7 dni Microsoft zapewni swoim sympatykom aż 17 produkcji, a ostatnie z nich uzupełnią zestawienie 10 grudnia.

Wskazana data wydaje się nieprzypadkowa – w przyszłym tygodniu odbędzie się The Game Awards, podczas którego prawdopodobnie zobaczymy prezentację kolejnych tytułów zmierzających do oferty. Wspomnianą sytuację zasugerował Microsoft, który zakończył oficjalny wpis słowami: „Do zobaczenia na Game Awards, przyjaciele!”. Część obserwatorów branży odebrała wiadomość jako zapowiedź wielkich ogłoszeń.

Automatycznie w Sieci pojawiły się opinie, według których Amerykanie ponownie wykorzystają galę Geoffa Keighley'a do głośnej promocji swojej marki. W zeszłym roku właśnie podczas The Game Awards byliśmy świadkami pierwszej prezentacji Xboksa Series X.

Impreza, na którą zwrócone są oczy graczy z całego świata wydaje się być idealną okazją do pokazania gier debiutujących na początku 2021 roku. Wielu sympatyków konsolowej rozgrywki ma nadzieję, że właśnie w trakcie rozdania nagród Microsoft przedstawi kilka „World Premiere”. Nie od dzisiaj wiadomo, że konsole Amerykanów potrzebują dużych produkcji na wyłączność.

Źródło: https://wccftech.com/microsoft-announcements-game-awards-2020/

Tagi: microsoft Xbox xbox series s Xbox Series X