Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 03.12.2020 11:25
Crimson Desert
1710V

Crimson Desert na teaserze. Prezentacja gameplayu z next-genowego RPG podczas The Game Awards 2020

Odin: Valhalla Rising to nie jedyny koreański projekt, który ma ogromną szansę mocno namieszać na rynku RPG. Zbliża się już do nas również najnowsze przedsięwzięcie zdolnej ekipy odpowiedzialnej za Black Desert.

Wiemy już, kiedy dojdzie do anonsowanego już w listopadzie ujawnienia gameplayu z Crimson Desert. Najnowsza produkcja koreańskiego studia Pearl Abyss zostanie zademonstrowana podczas imprezy The Game Awards 2020, która odbędzie się 10 grudnia 2020 r.

Pearl Abyss już teraz zachęca do śledzenia wydarzeń na The Game Awards 2020. Firma opublikowała krótki teaser, w którym możemy zobaczyć w szczegółach logo nowej gry. Tym razem nie będzie to tylko MMORPG. Koreańska firma już zapowiedziała, że Crimson Desert zapewni nam również rozbudowany tryb fabularny, którego zaliczenie zajmie dziesiątki godzin.

Crimson Desert zmierza na PC i konsole nowej genercji. Być może już na The Game Awards 2020 poznamy datę premiery tego koreańskiego projektu, który robił już w 2019 roku świetne wrażenia na pierwszym filmiku promocyjnym. 

Sprawdźcie przy okazji inny koreański roleplay, który zachwyca grafiką.


 

Źródło: https://www.gematsu.com/2020/12/crimson-desert-gameplay-trailer-reveal-set-for-the-game-awards-2020

Tagi: Crimson Desert Pearl Abyss