Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 03.12.2020 09:13
Odin Valhalla Rising
2925V

Odin: Valhalla Rising zachwyca grafiką. Pierwszy gameplayowy zwiastun koreańskiego RPG

Koreańskie studia odnoszą coraz większe sukcesy w branży gier. Po Black Desert szykowany jest znakomicie się zapowiadające Crimson Desert. Z kolei studio Kakao Games przygotowuje olśniewająco wyglądające Odin: Valhalla Rising.

Gra działająca w środowisku Unreal Engine 4 zadziwiała graczy przybyłych na wydarzenie G-Star 2020. Odin: Valhalla Rising, które tworzone jest przez koreańskie studio Kakao Games, zapowiedziane zostało dla PC i smartfonów. Gra inspirowana skandynawską mitologią zapewnia RPG-owy styl zabawy w konwencji sieciowej.

Deweloperzy zapowiadają, że po przepastnych, sandboksowych lokacjach gry pobiegamy bez żadnych loadingów. Eksploracja odbywać się będzie na 4 rozległych mapach: Midgard, Jotunheim, Niflheim i Alfheim. Po ogromnym świecie będziemy przemieszczać się nie tylko w siodle koni, ale też na grzbietach wilków, a nawet przerośniętych latających stworów, takich jak smoki czy orły.

Koreańscy deweloperzy ujawnili już pierwszy gameplay i trzeba przyznać, że Odin: Valhalla Risin wygląda zachwycająco - szczególnie, że mówimy tu o mało znanym studiu, które dotychczas skupiało się na kreacji mniejszych projektów.

Niestety nie ujawniono jeszcze dokładnej daty premiery tego MMORPG-a, zachwycającego piękną grafiką. Póki co koreańska ekipa zapowiedziała, że do wydania gry dojdzie w 2021 roku.

Tagi: korea odin odin valhalla rising valhalla