Iza Łęcka Iza Łęcka 02.12.2020 07:36
Cyberpunk 2077 V
4347V

Cyberpunk 2077 przecieka. Gracze dorwali się do tytułu i publikują więcej materiałów – uważajcie na spoilery

Jeśli zamierzacie spędzić najbliższe tygodnie w Night City, bądźcie ostrożni podczas korzystania z witryn skupiających się na grach. W Sieci pojawiają się nowe materiały prezentujące rozgrywkę z PlayStation 4, a w najbliższych dniach będzie tego znacznie więcej. Już teraz udostępniane są gameplaye, które pokazują zupełnie nowe wycinki z Cyberpunka 2077.

W ciągu ostatnich tygodni oglądaliśmy kilka fragmentów Cyberpunka 2077, jednak jak mogliśmy dostrzec, CD Projekt RED w głównej mierze skupiał się na przedstawianiu konkretnego kawałka rozgrywki. Najprawdopodobniej jest to początek gry, jednak obecnie w Sieci pojawiają się kolejne gameplaye, które zdradzają znacznie więcej.

Bazując nie tylko na wcześniejszych doniesieniach, o których pisaliśmy już kilka dni temu, niektórzy gracze mają już Cyberpunka 2077 i, oprócz zasypywania wiadomościami dotyczącymi fabuły, chętnie dzielą się nowymi fragmentami rozgrywki. CD Projekt RED na pewno będzie starał się wyeliminować wszystkie przecieki, jednak zbyt wiele nie zdziała w sytuacji, gdy ktoś ukończy produkcję i będzie dzielił się kolejnymi spoilerami. Na niektórych witrynach pojawiają się nowe szczegóły dotyczące wydarzeń, więc bądźcie czujni i z rozwagą podchodźcie do wszelkich komentarzy.

Aktualnie historia w Cyberpunk 2077 owiana jest tajemnicą, więc najdrobniejsze wskazówki mogą zepsuć odbiór tytułu i negatywnie wpłynąć na nasze wrażenia – a jest to w końcu jedna z najbardziej wyczekiwanych pozycji ostatnich lat.

Zamierzacie już w grudniu zapoznać się z Cyberpunkiem 2077? Zapraszamy do udziału w ankiecie - dajcie znać, jaką platformę wybraliście.

Źródło: Twitter: Alcoholikaust, Okami13_

Tagi: CD Projekt CD Projekt RED Cyberpunk 2077