Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 29.11.2020 12:02
Cyberpunk 2077
1241V

Cyberpunk 2077 - uważajcie na spoilery! Wątki fabularne wyciekły do sieci

Na Reddicie - jak podaje zagraniczny serwis - pojawiły się wpisy, które zdradzają ważne elementy historii głównej w Cyberpunku 2077. 

Cyberpunk 2077 to - tuż obok The Last of Us Part II - to najbardziej wyczekiwana gra, która pojawi się na rynku w 2020 roku. Niektórzy zainteresowani nie mogli już cierpliwie wyczekiwać premiery, więc korzystając z różnych sposobów otrzymali już swoją kopię i zwiedzają tętniące życiem Night City, czego potwierdzeniem jest zapis z rozgrywki z PS4 czy nawet wczorajsze zrzuty ekranu.

Jak podaje redakcja TwistedVoxel, która prawdopodobnie nacięła się na spoilery z wyżej wspomnianej gry, opis najważniejszych wątków fabularnych pojawił się już chociażby na Reddicie. Jak zapowiadało CD Projekt RED, historia główna jest w przypadku CP 2077 krótsza od tej z Wiedźmina 3, więc najwięksi zapaleńcy - o ile mają już produkcję od paru dni w swoich łapkach - mogli już jak najbardziej ukończyć tak mocno wyczekiwany tytuł Polaków.

Oprócz opisu wątków fabularnych, na YouTubie pojawił się także pierwszy unboxing, który prezentuje zawartość pudełka Cyberpunk 2077. Osoby, którym udało się obejrzeć materiał są zachwyceni gadżetami, które przygotowała dla odbiorców rodzima firma.

Jeśli więc chcecie uniknąć spoilerów, polecam abyście w najbliższych dniach nie wchodzili w żadne materiały skupiające się na Cyberpunku 2077. Raczej nikt nie chciałby przypadkowo dowiedzieć się, że postać X zginie pod koniec przygody, a wybór Y zbliży nas do złego zakończenia. Przede wszystkim unikajcie Reddita. 

Dodatkowo, jeśli jesteście zainteresowani, jak będzie działał system romansów i budowania relacji z innymi bohaterami w debiutującym za 12 dni produkcie, kliknijcie tutaj.

Źródło: https://twistedvoxel.com/cyberpunk-2077-ps4-physical-copy-has-leaked-again-potential-spoilers-are-out/

Tagi: CD Projekt CD Projekt RED Cyberpunk 2077 fabuła spoilery