Halo Infinite wciąż nie ukończone, a twórcy podobno pracują nad trybem battle royale

Plotka
1388V
Halo Infinite wciąż nie ukończone, a twórcy podobno pracują nad trybem battle royale
Mateusz Wróbel | 30.11.2020, 19:51

Do sieci wyciekły informacje, jakoby Microsoft napierał na 343 Industries i zachęcał deweloperów do zaimplementowania darmowego battle royale'a do Halo Infinite.

Halo Infinite słyszeliśmy w ostatnich miesiącach zdecydowanie za mało. Wiedzą o tym sami deweloperzy z 343 Industries, którzy niedawno zaznaczyli, że na początku następnego roku będą bardziej skorzy do rozmów i promowania swojej produkcji, której pokaz na Xbox Game Showcase przejdzie do historii.

Konto na Twitterze o nazwie "Gaming Leaks & Rumors", na którym umieszczane są wszystkie wycieki dot. przeróżnych gier wideo. Jego twórca oznajmił - powołując się na anonimowego informatora pracującego w Microsofcie - że 343 Industries pracuje obecnie nie tylko nad podstawową wersją tytułu, ale także trybem battle royale, który jest zapewne tajemniczym, darmowym modułem sieciowym, o którym wspominaliśmy parę miesięcy temu.

Wyciek pochodzi od Microsoftu, a nie bezpośrednio od 343 Industries [..] Dopiero się okaże, czy Microsoft zapewni swojej największej serii FPS tryb Battle Royale, czy też nie. Wydawca może na to naciskać, ponieważ większa ilość graczy posiadających Halo Infinite może być tylko dobrą rzeczą dla firmy.

Twórca przecieku z góry założył, że zaimplementowanie trybu battle royale jest jednoznacznym z tym, iż potencjalni odbiorcy chętniej będą sięgać po pozycję 343 Industries. Warto jednak na chwilę się zatrzymać i popatrzeć chociażby na rodzimego Dying Light: Bad Blood, który także skupił się na tymże module sieciowym, a wcale nie cieszy się zbyt dużą popularnością, mimo paru innowacyjnych rozwiązań.

Źródło: https://www.vg247.com/2020/11/30/halo-infinite-battle-royale-mode-2021/

Komentarze (37)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper