Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 31.07.2020 13:01
Halo Infinite free-to-play
917V

Halo Infinite z multiplayerem free-to-play i 120 fps według informacji sklepu

Jakiś czas temu pojawiły się pogłoski, że tryb multiplayer nie będzie dostępny w dniu premiery i zostanie zaoferowany jako oddzielny moduł. Plotka została już zdementowana, ale wygląda na to, że był w niej ziarno prawdy.

Wygląda na to, że tryb multiplayer w Halo Infinite faktycznie został zaprojektowany jako swego rodzaju autonomiczny moduł. Skąd taki domysł? W ofercie sklepu Smyths Toys pojawiła się przez moment zakładka opisująca Halo Infinite. Tekst głosił, że multiplayer w Halo Infinite zadziała w 120 klatkach na sekundę i że będzie oferowany jako "doświadczenie free-to-play".

Multiplayer free-to-play w Halo Infinite to oczywiście póki co niepotwierdzone informacje, których nie skomentował Microsoft. Sprawa wygląda jednak na prawdopodobną. W końcu inna, bardzo popularna strzelanina, czyli Modern Warfare oferuje podobne rozwiązanie dzięki Call of Duty: Warzone.

Sprawdźcie przy okazji poniżej dzieło fana, który odtworzył w edytorze map z Halo 5 realia pokazane w Halo Infinite z Xbox Series X. Całość wygląda naprawdę przekonująco. Pełną prezentację Halo Infinite, która wywołała sporo kontrowersji, znajdziecie tutaj.

Źródło: https://www.videogameschronicle.com/news/halo-infinites-multiplayer-will-be-free-to-play-according-to-a-retailer-listing/

Tagi: 343 Industries Halo Infinite Microsoft