Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 28.11.2020 16:11
halo inifnite
1195V

Halo Infinite. Niezręczna cisza zostanie przerwana już niebawem

John Junyszek, menedżer ds. komunikacji oznajmił, że więcej o Halo Infinite usłyszymy w przeciągu najbliższych miesięcy. Studio szykuje dla nas niespodziankę na 17 grudnia.

Halo Infinite jest już mniej więcej ukończone, więc nie dziwi fakt, że osoby oczekujące na nową odsłonę marki Microsoftu tak mocno chcą zobaczyć nowy gameplay wspomnianej przed chwilą produkcji, a jednocześnie zapomnieć o tym, co widzieli podczas Xbox Games Showcase. 

343 Industries, czyli twórcy Halo Infinite, doskonale zdają sobie sprawę z tego, że cisza wokół ich tytułu w drugiej połowie bieżącego roku jest bardzo niezręczna i nie napawa optymizmem. W poście na oficjalnym blogu marki Halo, John Junyszek zwrócił się do fanów i przyznał, że w nadchodzących miesiącach usłyszymy więcej o ich perełce.

Wiemy, że wszyscy bardzo chcecie wiedzieć, co się dzieje z Halo Infinite, a z powodu różnych okoliczności związanych z naszą zmianą daty premiery milczeliśmy zdecydowanie za długo. Pracujemy z zespołem, aby ustalić plany [dot. gry - przyp.red], z którymi podzielimy się z Wami w nadchodzących miesiącach. Nasz następny wpis będzie miał miejsce pod koniec roku - 17 grudnia. Myślę, że zakończymy rok dość mocnym akcentem.

Nie wiemy, co dokładnie miał na myśli pracownik 343 Industries, ale wygląda na to, że deweloperzy szykują dla nas jakąś niespodziankę. Być może właśnie wtedy otrzymamy nowy materiał promujący Halo Infinite lub dowiemy się, kiedy pozycja pojawi się na komputerach osobistych oraz konsolach poprzedniej oraz bieżącej generacji od Microsoftu?

Źródło: https://gamingbolt.com/halo-infinite-developer-says-theyll-be-much-more-communicative-in-coming-months

Tagi: 343 Industries Halo Infinite microsoft