Iza Łęcka Iza Łęcka 25.11.2020 10:21
PlayStation 5 UK - 13 godzin i 8 konsol
3484V

PS5 za wszelką cenę. Ojciec przez 13 godzin chciał kupić PlayStation 5 i użył do tego 8 urządzeń

Na całym świecie zainteresowanie PS5 jest niezwykle duże, a część sympatyków marki Sony zdolna jest do najróżniejszych poświęceń, by zdobyć nowy sprzęt. Jeden z Brytyjczyków przez 13 godzin próbował kupić konsolę - na szczęście, udało mu spełnić marzenie syna.

Gigantyczne zainteresowanie PlayStation 5 jest odczuwalne na całym świecie. Przekonał się o tym Stephen Hill z brytyjskiego miasteczka Walsall, który planował kupić dla swoich pociech PlayStation 5. Zdeterminowany ojciec przeistoczył jeden z pokoi na „bazę wojenną”, w której korzystał ze smartfona, laptopa, pięciu iPadów oraz komputera PC, by mieć pewność, że w chwili uruchomienia sprzedaży next-gena, uda mu się złożyć zamówienie dla 8-letniego syna.

Cała akcja trwała 13 godzin, ale zakończyła się sukcesem: Hill zamówił PlayStation 5. Jak określił sam zainteresowany, inicjatywa opierała się „dużej ilości klikania i odświeżania” na dziesiątkach stron. Brytyjczykowi udało się nawet zamówić Xboksa Series X, jednak podkreśla on, że był bardzo zdeterminowany, a jego celem było zadowolenie dzieci:

„Zainteresowanie obiema konsolami było wielkie, ale byłem bardzo zdeterminowany. To jest ten czas w roku, kiedy wszystkie dzieciaki chcą je mieć, aby móc grać w najnowsze gry, a gdziekolwiek się pojawią, zawsze znajdzie się sposób, by je zdobyć. O to prosili chłopcy i jako rodzic, chciałem dać im to, czego chcą.”

Warto przypomnieć, że PS5 zostało w Wielkiej Brytanii wyprzedane przez między innymi działania grupy resellerów, którzy wykupili prawie 3500 urządzeń.

PlayStation 5 zdjęcie konsoli

Źródło: https://www.thesun.co.uk/tech/13249761/dad-ps5-console-playstation-eight-screens/

Tagi: playstation playstation 5 ps5 sony