Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 19.11.2020 20:39
Red Dead Redemption Remastered
5208V

Red Dead Redemption Remastered wielką niespodzianką TGA? Gracze natrafili na produkcję

Jeśli wierzyć najnowszej plotce, jeszcze w tym roku ma nadejść nowa produkcja Rockstar. Nie będzie to jednak GTA 6 lub Bully 2, a Red Dead Redemption Remastered. Taka wiadomość pojawiła się w wyszukiwarce.

Rockstar opublikowało dzisiaj teaser nowego dodatku do GTA Online, ale Take-Two już zapowiedziało, że zamierza częściej sięgać po klasyczne hity i wrzucać je na nowe urządzenia. Ostatnia plotka dotyczące Red Dead Redemption Remake pojawiła się w czerwcu, ale dzisiaj gracze natrafili na niespodziewaną sytuację.

Po wpisaniu „Red Dead Redemption Remastered” w Google, jednym z pierwszych wyników był Amazon, który zwiastuje premierę gry 10 grudnia. To właśnie tego dnia odbywa się tegoroczny The Game Awards.

Nie będę ukrywał, że trochę trudno mi uwierzyć w taką niespodziankę, ale jak wiadomo o odświeżeniu RDR-a mówi się od wielu miesięcy. Rockstar mogłoby wykorzystać okazję, by pobudzić graczy, którzy od dawna czekają na ten tytuł.

Jak wiadomo Red Dead Redemption zadebiutował w 2010 roku i nie każdy miał okazję zapoznać się z pozycją za czasów PlayStation 3 i Xboksa 360.

Źródło: https://www.psu.com/news/red-dead-redemption-remastered-listed-on-amazon-for-dec-release/

Tagi: red dead redemption red dead redemption remastered rockstar