Iza Łęcka Iza Łęcka 03.06.2020 08:04
Red Dead Redemption Remake
1661V

Red Dead Redemption Remake na początku 2021 roku? Powracają plotki o odświeżeniu gry Rockstar

Rockstar nie śpieszy się z zapowiedzią GTA 6, ale według powracającej plotki, deweloperzy pracują nad pełnym odświeżeniem Red Dead Redemption. Tytuł stworzony na silniku kontynuacji może otrzymać nawet szereg ulepszeń.

W lipcu ubiegłego roku pojawiła się duża plotka dotycząca Red Dead Redemption Remake. Gra miała otrzymać między innymi większą mapę oraz zaimplementowane funkcje z Red Dead Redemption 2. Według doniesień, do nagrań miał powrócić Rob Wiethoff, który swego czasu użyczył głosu Johnowi Marstonowi.

Teraz spekulacje znów ujrzały światło dzienne: Red Dead Redemption Remake ma zostać ogłoszone jeszcze w tym roku. Premierę zaplanowano na początek 2021 roku (pierwszy, bądź drugi kwartał) i trafi na PS5, Xboksa Series X oraz PC.

Red Dead Redemption Remake ma działać na silniku Red Dead Redemption 2, zawierać dodatek Undead Nightmare. Zgodnie z informacjami możemy mówić o kompletnym remake'u. Twórcy z Rockstar India zadbali o ulepszone mechaniki (taki jak łowienie i polowanie), a nawet nowe misje.

Informator z 4chana potwierdza poprzednią wiadomość, według której Rob Wiethoff został zaangażowany w stworzenie gry. Według plotki, Red Dead Redemption Remake to samodzielna produkcja. Tę nowinkę musimy przyjąć jednak z pewnym dystansem - doniesienia o odświeżeniu RDR-a pojawiały się już wielokrotnie, tymczasem Rocstar nie komentuje tematu. Pozostaje nam więc oczekiwać na oficjalne zapowiedzi ze strony twórców.

Jak wiadomo, na GTA 6 musimy zaczekać, więc może rzeczywiście Rockstar i Take-Two zaoferują graczom Red Dead Redemption Remake?

Źródło: https://gamerant.com/red-dead-redemption-remake-release-date-2021-rumor-leak/

Tagi: Red Dead Redemption Red Dead Redemption Remake Rockstar Games Rockstar San Diego