Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 19.11.2020 17:12
GTA Online
3839V

GTA Online z nową wyspą? Rockstar opublikował teaser

Potwierdzają się plotki dotyczące nowej zawartości do GTA Online. Rockstar właśnie opublikował teaser, który ma przygotować graczy na nowości. Wiele na to wskazuje, że deweloperzy już wkrótce zapewnią graczom zupełnie nową wyspę.

Od miesięcy pojawiają się przecieki dotyczące nowej zawartości do GTA Online. Wielkie rozszerzenie ma zostać opublikowane w grudniu i najwidoczniej twórcy są gotowi, by pobudzić fanów. Właśnie otrzymaliśmy pierwszą zajawkę, która pokazuje kilka ujęć z prawdopodobnie nowej wyspy.

Nie mamy tak naprawdę pewności, co dokładnie przedstawiają obrazki, jednak już wcześniej pojawiły się plotki dotyczące kolejnego napadu – ma to być największe wydarzenie w historii. Twórcy już ostatnio pobudzili społeczność, ale wciąż brakuje nam konkretów, które pozwolą przygotować się na rozgrywkę.

Jak jednak wiemy – GTA Online wciąż generuje ogromne wyniki, więc Rockstar spędza czas na tworzeniu kolejnej zawartości do tego trybu. Deweloperzy na pewno pracują także nad GTA 6, jednak w tym wypadku nie muszą się śpieszyć.

 

Źródło: Twitter: RockstarGames

Tagi: Grand Theft Auto V gta online rockstar games Rockstar North