Iza Łęcka Iza Łęcka 16.11.2020 07:49
Cyberpunk 2077
3023V

Cyberpunk 2077 na nowych ujęciach. Materiał prezentuje Night City i jego mieszkańców w całej okazałości

CD Projekt RED nie zwalnia tempa i na niecały miesiąc przed premierą Cyberpunka 2077 podkręca coraz większe zainteresowanie, udostępniając nowe materiały. Tym razem możemy zobaczyć Night City na nowych ujęciach.

Już z coraz większą pewnością możemy mówić, że poznamy Cyberpunk 2077 za mniej niż miesiąc – polscy deweloperzy zaprzeczyli ostatnio plotkom sugerującym, że gra zostanie ponownie opóźniona, co uspokoiło niektórych graczy. Co więcej, jakby na potwierdzenie tych słów, od kilku dni CD Projekt kusi coraz nowszymi materiałami.

Na najnowszych ujęciach możecie przyjrzeć się niebezpiecznemu, nowoczesnemu miastu, które... prezentuje się naprawdę okazale. Telebimy, neony i różnorodne dzielnice to znaki rozpoznawcze Night City. Nie brakuje również wykreowanych bohaterów – jak wiemy studio ponownie rozszerzyło możliwości kreatora, gdzie będzie można dostosować nawet długość paznokci.

Już w tym tygodniu odbędzie się nowy Night City Wire, który zostanie poświęcony Johnny'emu Silverhandowi. Postać, w którą wcielił się Keanu Reaves również zobaczyliśmy na gameplayu. Jaka będzie dokładnie jego rola i czy bardzo pomoże nam w trakcie eskapad po futurystycznych dzielnicach nadzorowanych przez korporacje? Tego dowiemy się już wkrótce.

Źródło: https://wccftech.com/cyberpunk-2077-new-footage-character-creation/

Tagi: CD Projekt CD Projekt RED Cyberpunk 2077