Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 13.11.2020 14:49
Cyberpunk 2077 Night City Wire
1174V

Cyberpunk 2077 z następnym Night City Wire. Polacy skupią się na Johnnym Silverhandzie

CD Projekt RED właśnie zaprosił graczy na piąty odcinek Night City Wire, podczas którego tym razem usłyszymy wiele dobrego na temat Johnny'ego Silverhanda. Wydarzenie odbędzie się już w przyszłym tygodniu.

Zbliżamy się do wielkiej premiery Cyberpunka 2077? Miejmy nadzieję. Jeśli tak jest to w przyszłym tygodniu powinniśmy oglądać jeden z ostatnich, a może i nawet ostatni Night City Wire przed debiutem oczekiwanej produkcji. Polacy chcą tym razem skupić się na postaci, w którą wciela się Keanu Reeves.

Johnny Silverhand będzie bardzo ciekawym współtowarzyszem głównego bohatera Cyberpunka 2077 – wielki rockman raczej nie poda nam pomocnej ręki, ale może zarzucić radą lub pewnie wykorzystamy jego błyskotliwy charakter do wykonania wielu zadań.

Night City Wire odbędzie się w czwartek, 19 listopada o godzinie 18:00 – choć podejrzewam, że część naszych czytelników będzie w tym czasie bawić się świeżo odebranymi PlayStation 5, to jednak mimo wszystko zachęcam do wspólnego oglądania wydarzenia.

Warto dodać, że CD Projekt RED ostatnio zaprzeczył plotce o kolejnym przełożeniu gry, a Sony omyłkowo wysłało do wielu graczy komunikat o ostatniej zmianie planów polskiego studia.

Źródło: Twitter: CyberpunkGame

Tagi: CD Projekt CD Projekt RED Cyberpunk 2077 Night City Wire