Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 14.11.2020 12:30
Cyberpunk 2077 szczegóły
7105V

Cyberpunk 2077 z bardzo szczegółowym kreatorem postaci. Gra pozwoli formować kształt zębów i długość paznokci

O możliwości dostosowywania długości genitaliów w nadchodzącym projekcie od CD Projekt RED słyszeliśmy już wszyscy, ale wygląda na to, że twórcy pójdą jeszcze o krok dalej.

Do premiery Cyberpunk 2077 został już mniej niż miesiąc (a przynajmniej wszyscy szczerze na to liczymy). Kilka dni temu wyciekła lista trofeów, która pozwala nam sądzić, że CD Projekt RED szykuje dla nas wyjątkowo dużo wyzwań. Część z nich poznamy na pewno podczas zbliżającego się, piątego odcinka serii zapowiedzi gry, Night City Wire - jego emisja zaplanowana jest na 19 listopada, o 18:00.

Cóż - wiele wskazuje na to, że studio dokładne kolejne szlify. Jak zauważono na Reddicie, niemieckojęzyczna strona Cyberpunka 2077 na Facebook'u przekazała, że w grze pojawi się niezwykle rozbudowany kreator postaci. Będziemy mogli w bardzo dużym stopniu wpływać na wygląd bohatera. Warto tu przypomnieć, że pierwszym potwierdzeniem tego była ogromna dowolność w kwestii narządów rozrodczych.

Teraz natomiast okazuje się, że to zaledwie kropla w morzu szczegółowości. Z informacji wynika, że w najnowszym projekcie od CD Projekt RED będziemy mogli także decydować o kształcie zębów, a nawet długości paznokci! Trzeba przyznać, że robi to ogromne wrażenie. Jestem ogromnym fanem wizualnego projektowania postaci, więc wierzę, że spędzę z tymi opcjami długie godziny.

Cyberpunk 2077 - niemiecki

Źródło: https://www.gamesradar.com/uk/cyberpunk-2077-character-creator-lets-you-customize-teeth-and-nail-length/

Tagi: CD Projekt CD Projekt RED Cyberpunk 2077