Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 10.11.2020 20:29
Cyberpunk 2077 bez kolejnego opóźnienia
5689V

Cyberpunk 2077 bez kolejnego opóźnienia. CD Projekt RED zaprzecza plotce

Od samego rana krąży po Sieci plotka dotycząca kolejnego przełożenia premiery Cyberpunka 2077. Twórcy postanowili zareagować i wydali oświadczenie – gra będzie dostępna w grudniu, więc możemy szykować się na przejażdżkę do Night City.

Od godzin porannych mogliście napotkać na plotkę dotyczącą kolejnego późnienia Cyberpunka 2077 – problemem okazała się data premiery, która zniknęła z Twittera. Zazwyczaj CD Projekt RED nie komentuje podobnych sytuacji, ale tym razem redakcja IGN otrzymała wiadomość:

„Z reguły nie komentujemy plotek ani spekulacji. Ale potwierdzam, że właśnie uaktualniliśmy wszystkie nasze assety, by odzwierciedlić nową datę premiery 10 grudnia".

Jest to naprawdę dobra wiadomość dla graczy, którzy chcą w grudniu zapoznać się z oczekiwaną przygodą CD Projekt RED. Teraz zainteresowani będą mogli bez problemu włączyć produkcję na PlayStation 5 lub Xboksach Series X|S, co może bardzo pozytywnie wpłynąć na wrażenia.

Jak wiadomo dopiero w przyszłym roku CD Projekt RED opublikuje aktualizację, dzięki której wykorzysta moc nowej generacji, by upiększyć Cyberpunka 2077, ale PS5 i XSX|S automatycznie ulepszą pozycję zapewniając przynajmniej płynniejszą animację.

Już wcześniej CD Projekt potwierdził, że Cyberpunk 2077 został kolejny raz opóźniony z powodu problematycznego działania gry na PlayStation 4 i Xboksie One.

Źródło: https://www.ign.com/articles/cyberpunk-2077-re-confirms-december-release-date-after-delay-rumors?sf132252530=1

Tagi: CD Projekt CD Projekt RED Cyberpunk 2077