Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 13.11.2020 20:38
DualSense Call of Duty
2585V

DualSense od PS5 z ciekawą prezentacją adaptacyjnych triggerów. Zobaczcie odświeżone strzelanie w Call of Duty

Deweloperzy chętnie wykorzystują możliwości kontrolera DualSense, który potrafi mocno wpłynąć na rozgrywkę. Jak system działa w Call of Duty: Black Ops Cold War? Zobaczcie ciekawą prezentację nowej technologii.

Sony zachęca deweloperów do odpowiedniego wykorzystania kontrolera DualSense. Już wcześniej twórcy Call of Duty: Black Ops Cold War wspominali o współpracy pada z grą, a rodzimy Bloober Team przedstawił działanie urządzenia na specjalnym zwiastunie.

Teraz możecie sprawdzić, jak DualSense działa w Call of Duty: Black Ops Cold War. Deweloperzy postanowili bardzo podkreślić zróżnicowane bronie i teraz podczas klikania triggera możemy poczuć nie tylko opór, ale również łatwo odczuwamy inne drgania.

Już w swojej recenzji wspominałem, że to właśnie DualSense jest prawdziwą nową generacją i tego sprzętu trzeba doświadczyć. Przy odpowiednim wykorzystaniu (a takie widzimy właśnie w najnowszym Call of Duty) gracze będą mogli jeszcze bardziej wczuć się w rozgrywkę i cieszyć się nowym doświadczeniem.

Źródło: Twitter: PS5only i GabrielFarat

Tagi: DualSense playstation 5 PS5 Sony