Iza Łęcka Iza Łęcka 11.11.2020 12:57
Black Ops Cold War
1116V

Call of Duty: Black Ops Cold War na PS5 pozwoli poczuć każdą broń. Sony chwali się DualSense

Sony przygotowuje graczy na premierę Call of Duty: Black Ops Cold War i po raz kolejny przekonuje fanów strzelanki Activision do wybrania gry na PS5. Właśnie dzięki nowej platformie poczujemy ciężar każdej broni – deweloperzy wykorzystali adaptacyjne triggery DualSense.

W Sieci nie milkną krytyczne komentarze odnoszące się do ostatniego ogłoszenia PlayStation Advantage, dzięki któremu gracze na PlayStation 4 i PlayStation 5 będą mogli szybciej zdobywać progres w Call of Duty: Black Ops Cold War. Sony jednak pragnie podkreślić, że dzięki wykorzystaniu PS5 gracze doświadczą gry Treyarch w nowym stopniu.

Sony opublikowało materiał, który potwierdza pełne wsparcie adaptacyjnych triggerów. W zależności od rodzaju trzymanej broni przycisk L2 będzie inaczej reagował. Gracze poczują ciężar posiadanego sprzętu, co powinno pozytywnie wpłynąć na ostateczne wrażenia. Deweloperzy już wcześniej zapowiedzieli wykorzystanie haptycznych wibracji, natomiast podczas poznawania kampanii otrzymamy możliwość strzelania w 120 klatkach na sekundę.

Call of Duty: Black Ops - Cold War może okazać się interesującym przykładem gry third-party, która umiejętnie wykorzysta możliwości PlayStation 5. Opisując swoje wrażenia z użytkowania DualSense, Wojtek podkreślał kluczowe znaczenie produkcji, które będą wspierać i implementować funkcje kontrolera.

Źródło: Twitter: PlayStation

Tagi: Activision Call of Duty: Black Ops - Cold War Treyarch / Raven Software