Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 12.11.2020 19:41
Observer: System Redux
829V

Observer: System Redux z ciekawym wsparciem DualSense. Zwiastun pokazuje współpracę gry z kontrolerem

Bloober Team jako pierwsze studio postanowiło pokazać, jak tak naprawdę DualSense współpracuje z ich najnowszą grą. Polacy przedstawili zwiastun, który bardzo dokładnie pokazuje nowe funkcje oferowane przez pad od PS5.

Observer: System Redux to jedna z gier przygotowanych na premierę nowej generacji. Tytuł zadebiutował już na Xboksach Series X|S oraz od dzisiaj jest dostępny na PlayStation 5. Polacy postanowili wykorzystać swój horror i upiększyli grę wykorzystując możliwości nowej generacji pozwalając doświadczyć upiększonej gry – twórcy znacząco odświeżyli horror, a nawet zadbali o wykorzystanie ray tracingu.

Bloober Team to jednak kolejny zespół, który postanowił zadbać o możliwości kontrolera DualSense. Polacy przygotowali nawet zwiastun pokazujący funkcje pada – podczas wchodzenia do umysłu drugiej postaci poczujemy jak wibracja przechodzi przez cały kontroler (haptyki), a adaptacyjne triggery zostały wykorzystane w trakcie między innymi otwierania drzwi.

Jeśli jesteście zainteresowani Observer: System Redux, to sprawdźcie również gameplay z PlayStation 5 oraz zobaczcie porównanie grafiki.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Bloober Team Observer: System Redux