Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 13.11.2020 21:29
Xbox Series X pełen dymu
9863V

Xbox Series X pełen dymu. Gracz przedstawia swoją wersję wydarzeń, ale Xbox Polska reaguje [Aktualizacja #1]

Od kilku dni światowe media rozpisują się o problemie jednego gracza z Polski, który zaprezentował na Twitterze dymiącego Xboksa Series X. Arek nie otrzymał oczekiwanej pomocy, więc postanowił publicznie przedstawić swój punkt widzenia.

Gdy Microsoft ogłosił sukces premiery Xboksa Series X, jednocześnie w Sieci pojawił się materiał Kuby Klawitera, który odezwał się do Arka Adamowicza i postanowił zapytać go o całą sytuację. Gracz potwierdził, że po 48 godzinach od przyjęcia zgłoszenia przez Xbox Support, nikt się z nim nie skontaktował, więc postanowił opowiedzieć o całej sprawie.

Po opublikowaniu wspomnianego materiału, jeszcze tego samego dnia pojawiły się filmy, na których gracze pokazywali, jak można wpuścić dym do Xboksa, by wywołać podobny efekt – na całą sytuację komentarzem zareagował nawet Microsoft. Arek Adamowicz podkreśla jednak, że nigdy nie palił i nie vapuje, opowiada o kablach czy też przedstawia wszystkie wydarzenia.

Sytuacja jest na pewno interesująca, ponieważ możemy liczyć, że Xbox lub nawet Xbox Polska zdecydują się na przedstawienie komentarza. Niestety, na takie szczegóły musimy pewnie zaczekać do przyszłego tygodnia.

[Aktualizacja #1]

Xbox Polska skontaktował się z graczem, do którego w poniedziałek zostanie wysłany nowy sprzęt:

Źródło: Twitter: Arek_Adamowicz

Tagi: microsoft xbox xbox series x