Observer: System Redux

Observer: System Redux

6,9
30 oceny

Ocena wg platformy:

PS5 6.9
XSX|S 6.6
PC 7.0
PS4 7.7
XONE -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Bloober Team
Wersja językowa:
Częściowe wsparcie języka polskiego Napisy
Gatunek:
Przygodowa,   Horror
Śr. czas:
8 godzin
Premiery
Świat:
10.11.2020
Europa:
10.11.2020
Polska:
10.11.2020
Producent:
Bloober Team
Wersja językowa:
Częściowe wsparcie języka polskiego Napisy
Gatunek:
Przygodowa,   Horror
Śr. czas:
8 godzin
Premiery
Świat:
10.11.2020
Europa:
10.11.2020
Polska:
10.11.2020

Observer: System Redux - opis gry

Observer: System Redux to gra przygodowa w konwencji survival horroru wyprodukowana przez polskie studio Bloober Team. System Redux to rozbudowana o nową zawartość wersja Observer.

Główne założenia w wersji System Redux nie uległy zmianie. 

Dalsza część tekstu pod wideo

Akcja Observer rozgrywa się pod koniec XXI wieku. Głównym bohaterem gry jest Daniel Lazarski (głos podkłada mu Rutger Hauer znany m.in. z Blade Runnera), krakowski detektyw, który zostaje wynajęty przez potężną, wszechwładną korporację o nazwie Chiron. Potęga tej firmy została zbudowana na gruzach starego świata, który został przetrzebiony przez wojny i epidemie. Lazarski jest tzw. Obserwatorem, elitarnej jednostki policji, której funkcjonariusze posiadają zdolność hackowania i modyfikowania umysłów innych ludzi (zarówno żywych, jak i martwych). Punktem wyjścia dla opowieści jest wiadomość, jaką główny bohater otrzymuje od swojego zaginionego syna, inżyniera pracującego dla Chiron. Stanowi to początek śledztwa, które wiedzie Lazarskiego przez slumsy klasy C, najbardziej niebezpieczną dzielnicę miasta.

Rozgrywkę obserwujemy z perspektywy pierwszej osoby. Jej większą część stanowi eksploracji, choć zaznaczyć warto, że gra jest generalnie dość liniowa, oraz interakcja z napotykanymi NPC-ami. Z ludźmi, których spotkamy, można prowadzić konwersacje, do czego służą drzewka dialogowe. Na szczególną uwagę zasługują specjalne zdolności Lazarskiego. Po pierwsze, może on skanować otoczenie w poszukiwaniu śladów biologicznych lub elektronicznych. Po drugie, jako Obserwator jest w stanie włamywać się do umysłów innych osób. Pozwala to mu/nam oglądać rozmaite mniej lub bardziej niepokojące wizje, które posuwają historię naprzód.

Nowości

Edycja System Redux oferuje poprawioną oprawę graficzną, rozbudowany względem pierwowzoru scenariusz oraz gameplay.

Wideo - Observer: System Redux

Komentarze (13)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper