Iza Łęcka Iza Łęcka 04.11.2020 11:33
Observer: System Redux Arkadiusz Jakubik
1011V

Observer: System Redux na rozgrywce z PS5. Sprawdźcie next-genowe wydanie horroru

Na początek nowej generacji Bloober Team zaproponuje graczom odświeżone wydanie Observera, który otrzyma kilka nowych misji oraz znacząco ulepszoną oprawę. Dzisiaj możemy sprawdzić, jak prezentuje się wydanie przygotowane z myślą o PS5.

Observer w 2017 roku zadebiutował na PlayStation 4, Xboksa One i komputery osobiste, natomiast w zeszłym roku odbyła się premiera gry na Nintendo Switchu. Pojawienie się na rynku kolejnej generacji konsol jest dla Bloober Team idealnym momentem, by zaproponować horror kolejnym graczom.

W dniach premier PlayStation 5 i Xboksów Series X|S na rynku pojawi się Observer: System Redux – już kilka miesięcy temu mogliśmy przyjrzeć się stosownemu porównaniu, tymczasem przedstawiono wersję gry z PS5.

Observer: System Redux będzie dobrą propozycją dla graczy, którzy preferują horrory i zawikłane historie, a dotychczas nie mieli okazji poznać gry Bloober Team – swego czasu pierwsza wersja zebrała oceny na poziomie 78%, a deweloperzy przygotowali historię na siedem godzin.

W nowym Observerze zostanie dodane wsparcie ray tracingu, HDR, a by zapewnić bardziej klimatyczną atmosferę, zadbano także o poprawę oświetlenia. Co więcej, polskie studio odświeżyło także wygląd Janusa, w którego wciela się Arkadiusz Jakubik.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Bloober Team Observer: System Redux