Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 29.08.2020 13:06
Observer: System Redux vs. Observer
1164V

Observer System Redux porównany z oryginałem. Zobaczcie polski hit w nowej jakości

Krakowski Bloober Team powoli, aczkolwiek bardzo odważnie, wkracza do pierwszej ligi światowego game devu. Oprócz genialnie zapowiadającego się Medium, deweloperzy postanowili przećwiczyć tworzenie next-genowych gier odświeżając bardzo udanego Observera.

Oryginalny Observer był jedną z większych niespodzianek gatunku horrorów, który połączył w sobie unikalność PRL-owskiej kultury z klimatem cyberpunkowej dystopicznej przyszłości. Observer: System Redux zadebiutuje już na start konsol nowej generacji i pozwoli nam przekonać się, czy rzeczywiście Bloober Team dojrzało jako zespół i jest gotowe na dostarczenie nam wielkiego hitu światowej klasy.

Jeśli jesteście ciekawi jak wypada demo nowego Observera, zapraszamy Was do przeczytania naszych wrażeń, zaś poniżej zobaczycie materiał przygotowany przez polskiego YouTubera, który porównał remaster z oryginałem na najwyższych ustawieniach graficznych.

Jak widać, zmiany w nadchodzącej reedycji nie dotyczą tylko samej jakości assetów, wyższej rozdzielczości czy też bardziej bogatych w detali modeli. Sporo zostało zmodyfikowane również pod kątem artystycznym, co może znacząco wpłynąć na ostateczny odbiór samej opowieści, jej klimatu oraz pewnego rodzaju symboliki. 

Tagi: Bloober Team Observer: System Redux