Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 12.11.2020 15:26
Killzone Shadow Fall PS5
2229V

Horizon Zero Dawn i Killzone Shadow Fall na PS5. Guerrilla Games potwierdza 60 fps w Shadow Fall

Guerrilla Games to kolejne studio Sony, które potwierdza pełną współpracę swoich gier z PlayStation 5. Gracze mogą nie tylko włączyć produkcje z nowej generacji, ale otrzymają także możliwość między innymi przeniesienia rozgrywki na next-gena.

Guerrilla Games pracuje już nad Horizon Forbidden West i według ostatnich informacji gra ma zadebiutować na rynku w przyszłym roku. Twórcy z Holandii postanowili przypomnieć graczom o swoich wcześniej wydanych tytułach i potwierdzili ważne szczegóły:

Jak widać choć Killzone: Shadow Fall będzie teraz działał w 60 klatkach na sekundę, to jednak nie możemy liczyć na taką jakość rozgrywki w Horizon Zero Dawn. Szkoda, że deweloperzy nie zdecydowali się na obniżenie rozdzielczości i przyspieszenie zabawy – na Twitterze nie brakuje komentarzy niezadowolonych graczy, którzy liczyli właśnie na gameplay w 4K przy 60 fps.

Na plus możemy na pewno zaliczyć bezproblemowe przeniesienie save'ów z PlayStation 4 i PlayStation 5. Jeśli więc wciąż nie dokończyliście przygody Aloy na PS4, to otrzymacie taką szansę na nowej generacji.

Sprawdźcie naszą recenzję kontrolera DualSense.

Źródło: Twitter: Guerrilla

Tagi: Guerrilla Games Horizon Zero Dawn killzone shadow fall