Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 10.11.2020 09:21
PS5 First Play
1348V

PS5 First Play. Michael B. Jordan i Naomi Osaka sprawdzają gameplay z nowej konsoli

Sony rozpoczęło reklamowanie PlayStation 5 z pomocą gwiazd sportu i filmu. W pierwszych filmikach z serii "PS5 First Play" możemy przyjrzeć się reakcjom Naomi Osaki i Michaela B. Jordana na next-genową konsolę.

Michael B. Jordan to amerykański aktor, którego mogliśmy zobaczyć ostatnio w roli Erika Killmongera w "Black Panther" (2018) i w roli Donniego w "Creed" (2015). Mężczyzna opowiada o swoim oczekiwaniu na PS5 o wspomnieniach z dzieciństwa związanych z grami. W filmiku czekają też na was pierwsze reakcje aktora na interfejs, kontroler DualSense i oczywiście na sam gameplay. Sony zaproponowało Jordanowi nowe Call of Duty oraz Marvel's Spider-Man Miles Morales.

Drugą osobą zaproszoną do reklamy z serii PS5 First Play jest słynna tenisistka Naomi Osaka, reprezentująca Japonię. Kobieta zajmuje obecnie 3 miejsce w światowym rankingu WTA. W tym klipie wideo Sony pozwoliło sprawdzić zawodniczce Marvel's Spider-Man Miles Morales i Resident Evil Village. Survival horror Capcomu, który stanowi kontynuację wydarzeń z Resident Evil 7 trafi na rynek dopiero w 2021 roku (nadal czekamy na dokładny termin premiery), więc w tym przypadku mowa o wczesnej wersji produkcji.

Sprawdźcie przy okazji naszą recenzję kontrolera DualSense.

Źródło: PlayStation/YouTube

Tagi: playstation 5 PS5 Sony