Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 09.11.2020 17:17
PlayStation 5 dostępność PS5 nasze zdjęcia PPE.pl
4168V

PS5 w Polsce: „wszystkie preordery zostaną zrealizowane w terminie”. Kolejny sklep potwierdza dostępność

Nie musicie się martwić o problemy z dostępnością wcześniej zamówionych PS5. Dzisiaj już drugi oficjalny partner PlayStation potwierdził, że zapewni graczom zamówione urządzenia. Fani marki mogą powoli szykować miejsce dla PlayStation 5.

Z samego rana informowaliśmy, że Media Markt posiada już PlayStation 5 i firma przygotowuje się do premiery. Jak wiadomo MM jest jednym z partnerów PlayStation Polska i tak jak zwiastowaliśmy – teraz kolejna firma potwierdziła pełną dostępność PS5.

Media Expert również zebrał sporo zamówień przedpremierowych, ale gracze mogą szykować się na wielkie granie. „Wszystkie preordery zostaną zrealizowane w terminie”, więc możecie liczyć, że otrzymacie swoje PS5 w dniu debiutu next-genowego PlayStation.

Firma jeszcze nie potwierdza, jak wygląda sytuacja w przypadku sprzedaży w dniu premiery, ale standardowo – mamy odwiedzać cyfrowy sklep, a może uda nam się złapać kilka egzemplarzy.

Jak widać: jeśli zamawiacie u oficjalnego partnera, to najwidoczniej nie musicie się obawiać o problemy z dostępnością sprzętu. Już wkrótce poczujecie PlayStation 5.

Sprawdźcie naszą recenzję PS5.

Źródło: Twitter: MediaExpert_PL

Tagi: playstation 5 PS5 Sony