Iza Łęcka Iza Łęcka 09.11.2020 07:00
PS5 konsole
11482V

PS5 w Polsce. Pierwszy sklep posiada już konsole w magazynie i informuje o premierze

Najbliższe dwa tygodnie zapowiadają się niezwykle ekscytująco dla graczy wyczekujących na nową generację. Już wkrótce odbierzecie pierwsze Xboksy Series X|S, tymczasem egzemplarze PlayStation 5 przygotowane dla graczy z Polski trafiają do magazynów. Zbliża się wielkie next-genowe święto.

W weekend pojawiły się niepokojące sygnały dotyczące problemów z dostępnością PS5 w Polsce, jednak nasza nie poruszała tematu, ponieważ wiedzieliśmy, że przedstawione informacje są niezgodne z prawdą. PlayStation 5 zbliża się do Polski, a pierwsze konsole lądują w magazynach.

Już w weekend Media Markt Polska potwierdził, że next-geny trafią do graczy w dniu premiery:

„-Klient: Wszystkie preordery ps5 zostaną zrealizowane? bo już w internecie natknąłem się na informacje o anulowaniu zamówień, dodatkowo jeżeli wybrana została opcja wysyłki kurierem to 19 listopada zostanie wysłane czy przed 19 listopada?
- MediaMarkt Polska: Konsola będzie dostarczona w dniu premiery.”

Przedstawiciele sieci sklepów zapowiedzieli również, że pomimo restrykcji gracze odbiorą konsole lub kurierzy dostarczą urządzenia we właściwym terminie. Klienci mogą być spokojni – warto pamiętać, że Media Markt jest jednym z oficjalnych partnerów PlayStation Polska. Podobne informacje powinny wkrótce przedstawić kolejne firmy, które współpracują z rodzimym oddziałem Sony.

Sprawdźcie naszą recenzję PS5.

PS5 w Media Markt

Źródło: Facebook: Media Markt

Tagi: playstation 5 PS5 Sony