Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 09.11.2020 15:29
Spider-Man: Miles Morales Spider-Cat
653V

Spider-Man: Miles Morales na premierowym zwiastunie. Insomniac Games zachęca do nowej przygody

Efektowny zwiastun Spider-Man: Miles Morales prezentuje kilka nowych scen z gry i pozwala przygotować się na wielką premierę. Już w najbliższy piątek gracze zapoznają się z kolejną opowieścią Insomniac Games w uniwersum Spider-Mana.

W Insomniac Games nikt raczej nie może narzekać na nudę, ponieważ studio na premierę nowej generacji zapewniło dwie gry (Marvel's Spider-Man: Miles Morales i Spider-Man Remastered), a w pierwszych miesiącach 2020 roku na rynku ma zadebiutować Ratchet & Clank: Rift Apart. Nadal jestem przekonany, że to dopiero początek, a oddział zespołu pracuje już nad kolejną przygodą Petera Parkera. Zanim jednak główny Pająk wróci do zabawy, gracze mogą zapoznać się z opowieścią Moralesa.

Ostrzegam jednak: na zwiastunie pojawia się jedna scena (trwa dosłownie sekundę), która zdradza pojawienie się w grze jednej z postaci. Jeśli dobrze śledziliście kampanię marketingową, to nie będziecie specjalnie zaskoczeni, ale w innym wypadku – lepiej zobaczyć ją na ekranie.

Mimo wszystko zwiastun dobrze przedstawia premierowy tytuł z PS5, ponieważ Insomniac Games zadbało o kilka ciekawych scen, które potrafią zachęcić do przygody Moralesa. Jesteście zainteresowani grą? Sprawdźcie naszą recenzję Spider-Man: Miles Morales (PS5).

Źródło: YouTube.com

Tagi: Insomniac Games Marvel's Spider-Man: Miles Morales Sony Interactive Entertainment