PS5 ze szczegółami konta, ustawień i przesyłania danych z PS4. Sony uczy korzystać z PlayStation 5

News
5973V
PS5 ze szczegółami konta, ustawień i przesyłania danych z PS4. Sony uczy korzystać z PlayStation 5
Wojciech Gruszczyk | 05.11.2020, 18:37

Sony właśnie opublikowało pierwsze poradniki dla graczy, którzy już w przyszłym tygodniu otworzą pudełka z nowym PlayStation. Na filmach zobaczycie między innymi prosty system przesyłania plików z PS4 na PS5.

Już w przyszłym tygodniu pierwsi gracze odbiorą swoje paczki z PlayStation 5. Urządzenie nie będzie dostępne dla wszystkich, nie możemy liczyć na bezproblemową premierę, ale wielu fanom marki PlayStation udało się zamówić next-genowe konsole i to właśnie dla nich przygotowano materiały.

Sony opowiada graczom o między innymi przesyłaniu gier z PlayStation 4 na PlayStation 5, pokazuje ustawienia (wyglądają znajomo?) czy też opowiada o możliwości aktywacji swojego konta na nowej generacji.

Jestem przekonany, że wielu graczy czekało na takie materiały, ponieważ Japończycy wciąż nie zdradzili wielu szczegółów dotyczących PlayStation 5, a dzięki przedstawionym informacjom będziemy odrobinę bardziej przygotowani na nową generację.

To pewnie nie koniec materiałów, ale jak widać wszystko zmierza w jednym kierunku – już wkrótce rozpoczniecie doświadczać PlayStation nowej generacji. Sprawdźcie także zestaw produktów przygotowanych na premierę PS5.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (97)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper