PS5 bez sprzedaży fizycznej w dniu premiery także w Polsce. Sony wydało oficjalne oświadczenie

News
11845V
PS5 bez sprzedaży fizycznej w dniu premiery także w Polsce. Sony wydało oficjalne oświadczenie
Wojciech Gruszczyk | 07.11.2020, 05:05

Na blogu PlayStation pojawiła się ważna wiadomość dla wielu graczy. Nie możecie liczyć, że w dniu premiery PS5 kupicie konsole nowej generacji w jakimkolwiek ze sklepów. Jedyną opcją jest znalezienie wolnych egzemplarzy w sklepach internetowych u partnerów handlowych Sony.

Już z samego rana informowaliśmy naszą społeczność o wiadomości przedstawionej przez japoński oddział PlayStation. Teraz na europejskim blogu producenta pojawiła się podobna informacja – Sony zrezygnowało ze sprzedaży PS5 w sklepach w dniach premier (12/19.11).

„W trosce o bezpieczeństwo naszych graczy, sprzedawców i pracowników ze względu na COVID-19, potwierdzamy dziś, że cała sprzedaż z dnia premiery zostanie uruchomiona wyłącznie za pośrednictwem sklepów internetowych naszych partnerów handlowych.”

Sony podkreśla, że 19 listopada nie powinniśmy jeździć w poszukiwaniu urządzenia od sklepu do sklepu, ponieważ nie znajdziemy w nich żadnych egzemplarzy. Firma prosi, by gracze nie biwakowali pod punktami i nie ustawiali się w kolejkach, bo to nic nie da.

„Bądź bezpieczny, zostań w domu i złóż zamówienie online.”

Jeśli wcześniej złożyliście zamówienie przedpremierowe z odbiorem osobistym, to sklep powinien zapewnić odpowiednie warunki sanitarne, by gracze mogli otrzymać sprzęt. Trzeba jednak zaznaczyć, że przynajmniej w Polsce – część sklepów chce wysłać konsole do klientów. Wszystkie szczegóły mamy otrzymać od firm, w których zamówiliśmy PS5.

Źródło: https://blog.playstation.com/2020/11/05/playstation-5-launch-day-ordering-update/

Komentarze (245)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper