Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 05.11.2020 18:00
PS5 DualSense Ręcznik
1963V

PS5 z oficjalnymi ubraniami. Sony przygotowało bluzy, koszulki, kurtki, spodnie i nawet ręcznik DualSense

Sony zaprezentowało całą gamę nowych ubrań oraz akcesoriów przygotowanych dla fanów PlayStation. Teraz gracze mogą sięgnąć po ubrania związane z marką PlayStation 5. Sprawdźcie najróżniejszą propozycję przygotowaną przez japońską korporację.

Sony przygotowuje się na wielką premierę PlayStation 5 i choć korporacja nie może zapewnić normalnego debiutu urządzeń, to gracze mogą liczyć, że firma będzie w odpowiedni sposób świętować nadejście nowej generacji. Już wcześniej informowaliśmy o banerach oraz reklamach, a teraz możemy przedstawić kolejną propozycję Sony.

Japończycy przygotowali cały zestaw produktów dla wiernych fanów marki PlayStation. Gracze mogą sięgnąć po oficjalne bluzy, koszulki czy też nawet ręcznik prezentujący kontrolery DualSense.

Ceny jak to zawsze bywa są różne – spodnie za 79,95 dolarów, czapki po 19,95 dolarów, bluzy za 59,95 dolarów lub kubki za 19,95 dolarów. Możecie oczekiwać, że produkty będą także dostępne na rodzimym rynku. Sony chętnie oferuje produkty graczom z różnych regionów.

I jak oceniacie propozycję Sony? Całą ofertę znajdziecie na witrynie japońskiej korporacji.

PS5 Gear 1

PS5 Gear 2

PS5 Gear 3

Źródło: https://gear.playstation.com/Browse/NEW

Tagi: playstation playstation 5 PS5 Sony