Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 04.11.2020 20:49
Resident Evil film reboot
2873V

Film Resident Evil na pierwszych materiałach z planu. Reboot zaprosi graczy do Raccoon City

Na początku października potwierdzono plotki dotyczące opracowania pełnego rebootu filmowej serii Resident Evil, a teraz możemy potwierdzić, że prace ruszyły. Gracze przedstawiają pierwsze zdjęcia i filmy z planu, które potwierdzają kilka smaczków.

Filmowe uniwersum Resident Evil już dawno nie prezentowało oczekiwanej jakości, więc mogliśmy sądzić, że w pewnym momencie osoby odpowiedzialne za rozwój całej marki zdecydują się na odświeżenie historii. Tak też się stało i na początku października potwierdzono pełny reboot.

Johannes Roberts chce opowiedzieć widzom o „fatalnej nocy w Raccoon City” i gracze opublikowali już pierwsze zdjęcia i materiały wideo prezentujące plan. Niektóre elementy są wciąż przygotowywane, ale jak widać wszystko zmierza w odpowiednim kierunku.

Aktorzy powinni już znajdować się w Ontario – ekipa filmowa przejęła kilka miejsc w mieście i twórcy podczas prac wykorzystują między innymi opuszczony szpital. Widzowie na pewno zobaczą także kultowy departament policji, którego wejście zostało przedstawione na pierwszych fotkach.

Nie znamy dokładnego terminu premiery, ale możecie mieć pewność, że w następnych miesiącach będziemy często słyszeć o uniwersum Capcom – w końcu powstaje Resident Evil Village, a Netflix rozwija serial animowany i produkcję z aktorami.

Źródło: https://www.gameinformer.com/2020/11/04/new-resident-evil-movie-reboot-set-images-have-been-revealed-of-racoon-city

Tagi: Capcom film Resident Evil