Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 04.11.2020 18:19
żołnierz z Call of Duty Black Ops Cold War
1098V

Call of Duty: Black Ops Cold War na Xboksa One. Microsoft zdradził przybliżony rozmiar gry

Call of Duty: Black Ops Cold War jest jedną z najgorętszych gier listopada i już wkrótce powinny pojawić się konkretne recenzje dotyczące najnowszej strzelanki Treyarch . Twórcy wciąż nie podali między innymi szczegółów dotyczących rozmiaru gry na konsolach, ale sytuację przybliżył Microsoft.

Call of Duty: Black Ops - Cold War na komputerach osobistych może zajmować nawet 250GB i taki rozmiar produkcji byłby problematyczny dla konsolowców, którzy od premiery nowych urządzeń będą musieli mierzyć się z ograniczoną przestrzenią na dane.

Na szczęście sytuacja na sprzęcie Sony oraz Microsoftu nie wygląda tak źle, a pozytywne informacje dotyczące przestrzeni potrzebnej dla Call of Duty: Black Ops Cold War zdradziła amerykańska korporacja. Według danych przedstawionych w sklepie Microsoftu – nowe Call of Duty zajmuje około 100GB. Nie brzmi to tak strasznie, ponieważ ostateczny rozmiar zazwyczaj różni się o maksymalnie kilka GB.

Bardzo możliwe, że w tym wypadku otrzymamy możliwość pobrania dodatkowych danych z teksturami o wysokiej rozdzielczości, ale będzie to wyłącznie opcja. Powinno to być szczególnie ważne dla graczy, którzy przez cały rok grają w Call of Duty, a jednocześnie zawsze dorzucają na listę inne tytuły.

Call of Duty Black Ops Cold War rozmiar

Źródło: https://gamingbolt.com/call-of-duty-black-ops-cold-war-requires-100-gb-of-storage-space-on-xbox

Tagi: Activision Call of Duty: Black Ops - Cold War Treyarch / Raven Software