Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 29.10.2020 18:32
Call of Duty: Black Ops - Cold War
2298V

Call of Duty: Black Ops Cold War wymaga 250GB wolnej przestrzeni na ustawieniach Ultra RTX. Znamy specyfikację

Jeden dysk i jedna gra? Przynajmniej do czasu przyszłych aktualizacji, ale sympatycy rozgrywki na PC, którzy będą chcieli zagrać w Call of Duty: Black Ops Cold War na najlepszych ustawieniach graficznych, muszą przygotować przynajmniej 250GB wolnej przestrzeni na dysku, by móc cieszyć się pełną produkcją Treyarch.

Call of Duty: Black Ops - Cold War zadebiutuje na rynku w przyszłym miesiącu, więc Treyarch ujawniło ostateczne informacje dotyczące rozgrywki na PC. Twórcy potwierdzają wsparcie rozdzielczości 4K z nieograniczoną liczbą klatek na sekundę, dopieszczone cieniowanie, wsparcie technologii NVIDIA DLSS + Reflex Technology czy też możliwość rozgrywki na ultraszerokich monitorach. Gracze mogą podłączyć także kilka ekranów.

Twórcy jednak potwierdzili także bardzo ważny szczegół – jeśli zamierzacie grać w Call of Duty: Black Ops Cold War na ustawieniach Ultra RTX, to musicie posiadać nie tylko NVIDIA GeForce RTX 3080 z przykładowo Intel I9-9900K, ale również przygotować 250GB przestrzeni na dysku.

Jest to oczywiście wyłącznie opcja dla graczy, którzy będą chcieli zainstalować pełną wersję gry, ale trzeba przyznać jedno – Call of Duty wyznacza standardy. Już Call of Duty: Modern Warfare potrafiło zajmować 150GB, ale jak widać deweloperzy idą dalej. Miejmy nadzieję, że w sensowny momencie zostanie uruchomiony pre-download, by klienci mogli przygotować się na premierę.

Sprawdźcie również premierowy zwiastun Call of Duty: Black Ops Cold War oraz zerknijcie na prezentację ekskluzywnego trybu przygotowanego dla graczy na PS4 i PS5.

Call of Duty Black Ops Cold War Specyfikacja

Źródło: Twitter: CallofDuty

Tagi: Activision Call of Duty: Black Ops - Cold War Treyarch / Raven Software