Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 04.11.2020 17:16
Gracz z Portugalii odebrał dzisiaj paczkę z Xboksem Series X
1935V

Xbox Series X ląduje u klientów. Microsoft najwidoczniej przyspiesza premierę w niektórych krajach

Microsoft najwidoczniej nie zamierza czekać i chce w niektórych sytuacjach przyspieszyć premierę nowej generacji. Pojawiają się kolejni gracze, którzy odbierają od kurierów paczki z nową generacją.

Microsoft i Sony stoją przed dużym wyzwaniem. Gracze z całego świata wyczekują na konsole nowej generacji, ale z powodu fatalnej sytuacji w kolejnych krajach, nie brakuje głosów, według których next-geny trafią do graczy wcześniej.

Taką sytuację widzieliśmy wczoraj w przypadku Xboksa Series S i choć w tym przypadku był to błąd sklepu, to teraz na podobny ruch zdecydował się Microsoft. Gracz z Portugalii odebrał dzisiaj paczkę z Xboksem Series X.

Jest to ciekawa sytuacja, ponieważ jeszcze wczoraj w informacji przedstawionej na witrynie Microsoftu widział datę dostarczenia konsoli na 10 listopada, ale z samego rana otrzymał wiadomość, że paczka jest już w drodze. W jeden dzień urządzenie z Holandii wylądowało w Portugalii (przez Niemcy) i teraz szczęśliwy klient może już sprawdzać nową generację.

Nie wiemy, czy Microsoft zamierza w każdym kraju przyspieszyć premierę, ale najwidoczniej w niektórych przypadkach fani marki mogą zostać pozytywnie zaskoczeni. Warto zapoznać się z najnowszym oświadczeniem rodzimego oddziału korporacji – firma wypowiedziała się na temat nowych restrykcji narzuconych przez rząd.

Xbox Series X u gracza

Źródło: https://www.reddit.com/r/XboxSeriesX/comments/jnu1b9/so_my_baby_arrived/

Tagi: Microsoft xbox Xbox Series X