Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 03.11.2020 20:35
xbox series s
3206V

Xbox Series S w rękach gracza. Konsole Microsoftu trafiają wcześniej do odbiorców

Niektórzy Kanadyjczycy otrzymali już swoje egzemplarze next-genowej konsoli Microsoftu. W sklepie The Source zaszło spore nieporozumienie.

Wczoraj informowałem Was, jakoby PlayStation 5 miało trafić w ręce niektórych graczy tydzień wcześniej. Patrząc na wątek na Reddicie poświęcony next-genowym konsolom Microsoftu można zauważyć, że podobna sytuacja ma miejsce w niektórych sklepach mających już Xboksa Series S, a dokładniej - w Kanadzie.

Gracz posługujący się pseudonimem Spead20 pochwalił się, że odebrał już u sprzedawcy (The Source) swój egzemplarz słabszego urządzenia "zielonych". Według poniższych informacji, sklep ten pomylił daty premiery XSX|S z innym sprzętem, co spowodowało, iż wielu mieszkańców m.in. Montrealu odebrało dzisiaj konsolę od kuriera.

Miejmy tylko nadzieję, że Microsoft nie postanowi nałożyć na kanadyjski sklep kary, bo jeśli to zrobi, sprzedawca poniesie ogromne straty.

Warto w tym miejscu zaznaczyć, że Xbox Series S ma nie ograniczać deweloperów tworzących tytuły z myślą o nowych konsolach.

Received it 1 week early !! From the source (Canada) feeling really lucky ! Hope all of you receive it soon! from r/XboxSeriesX

Źródło: https://www.purexbox.com/news/2020/11/one_week_early_someone_has_already_received_their_xbox_series_s

Tagi: konsola microsoft Xbox Series X XSS