Iza Łęcka Iza Łęcka 04.11.2020 12:53
Commandos 2 Switch
810V

Commandos 2 HD Remaster wkrótce trafi na Nintendo Switcha. Znamy cenę i szczegóły

Na początku przyszłego miesiąca seria Commandos wyląduje na Nintendo Switchu. Koch Media Poland potwierdziło datę premiery oraz szczegóły polskiego wydania Commandos 2 HD Remaster. Gracze mogą liczyć na lokalizację gry.

Po wrześniowej premierze Commandos 2 & Praetorians: HD Remaster Double Pack (sprawdźcie naszą recenzję), która była skierowana dla graczy spędzających wolny czas przy PlayStation 4, Xboksie One lub PC, nadeszła nie lada gratka dla sympatyków Nintendo Switcha. Jak ogłosiło Koch Media Poland Commandos 2 HD Remaster trafi na Nintendo Switcha.

Na konsoli hybrydowej Big N Commandos 2 - HD Remaster zadebiutuje już 4 grudnia. Produkcja została całkowicie odnowiona w wysokiej rozdzielczości, otrzymała poprawione samouczki oraz misje w kampanii. Deweloperzy nie zapomnieli także o możliwościach sprzętu Nintendo, więc zoptymalizowano wsparcie dla Joy-Conów oraz Pro Controllera.

„Commandos 2 - HD Remaster to prawdziwy hołd dla jednego z największych dzieł w historii gier. Po raz pierwszy na Nintendo Switch przeżyj jeszcze raz emocje ze strategii czasu rzeczywistego oryginalnie stworzonej przez legendarne Pyro Studios, która zdefiniowała gatunek.

Przejmij kontrolę nad elitarną grupą komandosów i zapuść się głęboko na terytorium wroga. Wykorzystaj umiejętności komandosów, by wypełnić wiele niezwykle wymagających misji osadzonych w realiach II wojny światowej. Przygotuj się na stawienie czoła przeważającym siłom wroga, by działając w ukryciu, odmienić losy wojny.”

Cena odświeżonego klasyka będzie w Polsce wynosić 109-129 złotych i dostępna będzie z polskimi napisami. Poniżej możecie sprawdzić zwiastun produkcji zmierzającej na Nintendo Switcha. 

Źródło: Informacja prasowa: Koch Media Poland

Tagi: Commandos 2 - HD Remaster Kalypso Media Digital Yippee! Entertainment