Iza Łęcka Iza Łęcka 09.07.2020 10:55
Commandos 2 & Praetorians: HD Remaster Double Pack trafi do Polski z lokalizacją. Znamy datę premiery
913V

Commandos 2 & Praetorians: HD Remaster Double Pack trafi do Polski z lokalizacją. Znamy datę premiery

Znamy już datę premiery Commandos 2 HD Remaster i Praetorians HD Remaster w wersji na PlayStation 4 oraz Xboksa One. Gracze nie muszą przygotowywać się do osobnych zakupów. Koch Media Poland przedstawiło Commandos 2 & Praetorians: HD Remaster Double Pack.

Commandos 2 HD Remaster i Praetorians HD Remaster trafiły na komputery osobiste, tymczasem wciąż czekaliśmy na potwierdzenie szczegółów dotyczących konsolowych wydań. Teraz możemy potwierdzić, że dwa tytuły trafią do graczy w zestawie. Double Pack będzie także dostępny na PC.

18 września odbędzie się premiera Commandos 2 & Praetorians: HD Remaster Double Pack. Zestaw, podobnie jak w przypadku wersji na PC, otrzyma ulepszoną oprawę. Koch Media Poland potwierdza również, że pakiet będzie dostępny z polskimi napisami.

Tak prezentują się szczegóły dwóch gier dostępnych w zestawie:

W Commandos 2 – HD Remaster przejmujesz kontrolę nad elitarną grupą komandosów i zapuszczasz się głęboko na terytorium wroga. Wykorzystujesz umiejętności komandosów, by wypełnić wiele niezwykle wymagających misji osadzonych w realiach II wojny światowej. Przygotuj się na stawienie czoła przeważającym siłom wroga, by działając w ukryciu, odmienić losy wojny.

Praetorians – HD Remaster to gra osadzona wśród politycznych machinacji rodzącego się Cesarstwa Rzymskiego. Sprawdź się na polach bitew toczonych w Egipcie, Galii i Italii, by przejąć władzę nad imperium. Strzeż się jednak – cesarza chronią pretorianie, czyli najpotężniejsza formacja wojskowa cesarstwa!

Wcześniej przedstawialiśmy Commandos 2 HD Remaster i Praetorians HD Remaster w wersji na PC. Wydawca zaproponował zwiastun, który zwrócił uwagę wielu graczy. Warto dodać, że Commandos 4 już powstaje.

Źródło: Informacja prasowa: Koch Media Poland

Tagi: Commandos 2 Commandos 2 & Praetorians: HD Remaster Double Pack Kalypso Media Digital Yippee! Entertainment