Iza Łęcka Iza Łęcka 02.11.2020 10:32
Harry Potter w Tony Hawk's Pro Skater 1+2
811V

Harry Potter w Tony Hawk's Pro Skater 1+2. Gracz odtworzył Hogwart w formie skateparku

Tony Hawk's Pro Skater 1+2 okazał się dużym sukcesem, nic więc dziwnego, że kolejni gracze z entuzjazmem poznają produkcję opracowaną przez Vicarious Visions. Część sympatyków deski tworzy nowe parki, a jeden z najnowszych prezentuje się niezwykle klimatycznie. Sprawdźcie jak wygląda Hogwart w formie skateparku.

Twórcy Tony Hawk's Pro Skater 1+2 znakomicie odświeżyli znane tytuły i mogli pochwalić się wieloma bardzo dobrymi ocenami. Na szczęście, deweloperzy nie zapomnieli również o kreatywnych fanach Tony'ego Hawka, z myślą o których przygotowano rozbudowany edytor tras.

Narzędzie jest coraz śmielej i bardziej widowiskowo wykorzystywane przez kolejnych graczy. Jak za chwilę będziecie mogli się przekonać, w Tony Hawk's Pro Skater 1+2 znalazł się idealny park dla Harry'ego Pottera i jego przyjaciół - albo przynajmniej dla fanów serii książek J.K. Rowling. Autor projektu nie tylko odwzorował znane zamczysko, ale zadbał także o skatera, który przypomina młodego adepta magii.

Za Hogwart odpowiedzialny jest Skramblez, którego projekty (wcześniej przygotował także lokacje inspirowane grami z serii Mario i Spyro) są dostępne wyłącznie na PC. Możemy podejrzewać, że w przyszłości sympatycy deski będą opracowywać kolejne, bardziej efektowne i rozbudowane prace, idealnie wykorzystujące potencjał gry i zapewniające jeszcze więcej frajdy sympatykom akrobacji na desce. Sprawdźcie naszą recenzję Tony Hawk's Pro Skater 1+2.

Źródło: https://www.gamespot.com/articles/a-tony-hawks-pro-skater-player-has-recreated-hogwarts-as-a-skate-park/1100-6483997/

Tagi: Activision Tony Hawk's Pro Skater 1 2 Tony Hawk's Pro Skater 1+2 Vicarious Visions