Call of Duty 2021 to Call of Duty: Modern Warfare 2? Activision ma sięgnąć po pewniaka

Gry (plotka)
2629V
Call of Duty 2021 to Call of Duty: Modern Warfare 2? Activision ma sięgnąć po pewniaka
Wojciech Gruszczyk | 30.10.2020, 20:45

Gracze dopiero wyczekują na premierę Call of Duty: Black Ops Cold War, ale możemy mieć pewność, że jednocześnie trwają prace nad przyszłorocznym shooterem. Według najnowszych informacji, Call of Duty 2021 to Call of Duty: Modern Warfare 2.

Już w listopadzie odbędzie się premiera najnowszej gry Treyarch. Call of Duty: Black Ops Cold War otrzymało ostatnio fabularny zwiastun, a twórcy potwierdzili, że tytuł na PC może zajmować nawet 250GB.

Zanim jednak najnowszy Black Ops pojawi się na półkach sklepowych, Tom Henderson postanowił zdradzić plany Activision dotyczące przyszłorocznej odsłony. Według informatora – wydawca zlecił przygotowanie kontynuacji ubiegłorocznego Call of Duty: Modern Warfare.

Jest jeszcze za wcześnie, by zdradzać konkretne szczegóły, ale deweloperzy mają zapewnić współczesne czasy i kontynuować wątki rozpoczęte w reboocie z zeszłego roku. Jest to interesująca sytuacja, ponieważ bardzo możliwe, że w przyszłości będziemy świadkami przeplatania się dwóch serii Modern Warfare z Black Ops.

Nie będzie to jednak duże zaskoczenie, ponieważ ostatni MW zaliczył ogromny sukces, a według pierwszych analiz zbliżający się Black Ops może osiągnąć nawet jeszcze lepsze rezultaty.

Źródło: Twitter: _TomHenderson_

Komentarze (15)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper