Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 26.10.2020 18:11
Call of Duty: Black Ops - Cold War fabuła
1177V

Call of Duty: Black Ops Cold War na premierowym zwiastunie. Posłuchajcie polskiego dubbingu

Przeładowany wybuchami zwiastun Call of Duty: Black Ops Cold War przygotowuje graczy na premierę najnowszej gry Treyarch. Twórcy rozpoczęli ostateczne odliczanie do debiutu i pokazują wiele efektownych scen.

13 listopada odbędzie się wielka premiera najnowszej gry Treyarch. Doświadczone studio otrzymało za zadanie przygotowanie wielkiej odsłony serii Call of Duty, która będzie jednocześnie dostępna na konsolach dwóch generacji oraz na PC.

Dzisiaj mamy okazję spojrzeć na pełny zwiastun gry, który przygotowuje fanów na strzelanie – w Call of Duty: Black Ops Cold War nie zabraknie pełnoprawnej fabuły, otrzymamy możliwość zapoznania się z trybem multiplayer, autorzy pamiętali o zombie, a nawet posiadacze tytułu na PlayStation 4 i PlayStation 5 mogą liczyć na ekskluzywny (roczny) dostęp do dodatkowego wariantu zabawy.

Najnowszy zwiastun Call of Duty: Black Ops - Cold War jest przeładowany akcją i trzeba przyznać jedno: dobrze to wygląda. Deweloperzy mogą zapewnić nam mnóstwo przyjemnych atrakcji, dzięki którym sympatycy serii będą przez dobry rok spędzać każdą wolną chwilę na serwerach Call of Duty.

Zamierzacie strzelać? Sprawdźcie nasze wrażenia z trybu sieciowego.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Activision Call of Duty: Black Ops - Cold War Treyarch / Raven Software